Продаж нових та б/в тягачів, напіпричепів, вантажівок та іншого комерційного траспорту і спецтехніки

Компанія «ПРИЦЕПЧИК» є однією з найбільших в Західній Україні з продажу вантажної авто-техніки. Основний вид діяльності нашої організації - продаж тягачів, продаж напівпричепів, продаж вантажівок та іншого комерційного транспорту і спецтехніки, як нових так і з пробігом (Б/В).

На наших виставкових майданчиках в Івано-Франківську Ви знайдете більше 100 одиниць техніки в наявності! Всім відомо, що продаж комерційної техніки, так само як і її покупка, вимагає відповідального підходу і зваженого рішення. Важливо, щоб у покупця був вибір як за ціною, так і за асортиментом. Безумовно, ми завжди раді нашим клієнтам і готові запропонувати тільки найкращі варіанти вантажного транспорту на найбільш вигідних для Вас умовах. Співробітники нашої компанії завжди допоможуть Вам у виборі будь-якої необхідної Вам техніки, і нададуть якісний сервіс при здійсненні угоди. Якщо у нас не знайшлось того, що Вам потрібно - привеземо під замовлення!

Основними цілями для нас є постійне поліпшення якості роботи наших співробітників, постійне оновлення асортименту, дотримання бездоганного іміджу компанії.

До нас їдуть з усієї України і Європи - приїжджайте і ВИ!

«ПРИЦЕПЧИК» - ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ!